https://inducom.gr/catalog/ics-g7828a-4gtxsfp-4xg-hv-hv
04:03 18.11.2019
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Σετ
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
ICS-G7828A-4GTXSFP-4XG-HV-HV

ICS-G7828A-4GTXSFP-4XG-HV-HV

Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 10/100/1000BaseT(X) ports, 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports and 4 10GbE SFP+ slots, 2 isolated power supplies (85 to 264 VAC), -10 to 60C operating temperature

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
ICS-G7828A-4GTXSFP-4XG-HV-HV
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε ICS-G7828A-4GTXSFP-4XG-HV-HV της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

F.A.Q

Προδιαγραφές

Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε ράφι 19 "
Ύψος:
1
Βαθμός προστασίας πλαισίου:
IP30
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
28
Θύρες 10/100/100 Mbit/s:
24
Τύπος Θύρας 10/100/1000 Mbit/s:
4хCombo (RJ-45 or SFP), 20xRJ45
Θύρα SFP+ 10 Gigabit/s Ethernet:
4
Πρωτόκολλα δικτύου
Ελεγχόμενος:
Ναι, Layer 3
Πρωτόκολλο:
IEEE 1588 PTP V2 (software based), DHCP Server/Client, DHCP Option 66/67/82, EtherNet/IP, NTP Server/Client, SNTP, SMTP, SNMP Inform, SNMPv1/v2c/v3, BootP, GMRP, GVRP, HTTP, HTTPS, LLDP, RARP, RMON, SSH, Syslog, Telnet, TFTP, RADIUS, IGMPv1/v2/v3, PROFINET, TACACS+, STP/RSTP, Modbus TCP, SSL, MSTP, Turbo Ring, Turbo Chain
Πρωτόκολλο 3-του επιπέδου:
VRRP, Static Routing, RIP V1/V2, OSPF, DVMRP, PIM-DM
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.1D-2004 για Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1P για Class of Service, IEEE 802.1Q για VLAN Tagging, IEEE 802.1S για Multiple Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1W για Rapid Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1X για Authentication, IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3ab για 1000BaseT(X), IEEE 802.3ad για Port Trunk with LACP, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3x για Flow Control, IEEE 802.3z για 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, IEEE 802.3az για Energy-Efficient Ethernet
IP έκδοση του πρωτοκόλλου:
IPv4
Τεχνολογίες και λειτουργίες
Υποστηριζόμενες λειτουργίες:
Port Mirror, MAC sticky, Port Lock, Rate Limit, Loop Protection, Broadcast Storm Protection, Link Aggregation, Port-Based VLAN, DDM/Fiber Check, Automatic power failure notification, Automatic port failure notification, Flow Control, Back pressure flow control, Access Control Lists, MAC Authentication Bypass, NTP Authentication, Security features based on IEC 62443, Line-Swap Fast Recovery, Σύνδεση με το σύστημα διαχείρισης δικτύου
Υποστηριζόμενες τεχνολογίες:
Video Always-On (V-ON)
Απόδοση του διακόπτη
Μέγεθος του πίνακα διευθύνσεων MAC:
16000
Μέγεθος του buffer πακέτων:
12
Χωρητικότητα DRAM:
128
Χωρητικότητα μνήμης Flash:
16
Ουρές προτεραιότητας ανά θύρα:
8
Μέγιστος Αριθμός VLAN:
256
Εύρος VLAN ID:
1 - 4094
Αριθμός ομάδων IGMP:
4096
Μέγεθος Jumbo-πλαισίων:
9.6
Βιομηχανικές διεπαφές / πρωτόκολλα
Υποστήριξη EtherNet/IP:
Ναι
Υποστήριξη PROFINET I/O:
Ναι
Υποστήριξη Modbus TCP:
Ναι
Ψηφιακή είσοδος
Συνολικά κανάλια ψηφιακής εισαγωγής:
1
Ψηφιακή έξοδος
Αριθμός ψηφιακών εξόδων:
1
Τύπος ψηφιακής εξόδου:
Αναμετάδοση σήματος
Μέγιστη τάση μεταγωγής για ρελέ με επαφές (A):
2А κατά 30V με συνεχές ρεύμα
Μονάδες επέκτασης
Υποστηριζόμενες μονάδες επέκτασης:
SFP-10G, SFP-1G, SFP-1FE
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης κατάστασης, LED δείκτης σφάλματος, LED δείκτης MSTR/HEAD, LED δείκτης CPLR/TAIL, PWR1, PWR2
Όργανα ελέγχου:
1xReset
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Στο δίκτυο μέσω Telnet, Μέσω της θύρας της κονσόλας, Διαδικτυακή διασύνδεση, Διεπαφή γραμμής εντολών (CLI), Μέσω προγράμματος Mxconfig
Υποδοχές και καλώδια
Βύσματα:
Θύρα κονσόλας USB, USB type A
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου AC:
85 ... 264 (110/220 V)
Κατανάλωση ενέργειας:
143
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
0.65 (@ 220 V)
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση AC:
85 ... 264 (110/220 V)
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος της εφεδρικής εισόδου:
0.65 (@ 220 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Аσφάλεια, Αντίστροφη πολικότητα
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-10 ... 60
Υγρασία:
5 ... 95
MTBF:
411819
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
440
Ύψος:
44
Βάθος:
386.9
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Δονήσεις και Χτυπήματα:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-32
Ασφάλεια:
UL 60950-1, EN 60950-1
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4, EN 55032
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
FCC Part 15 Subpart B Class A, CISPR 32
Σιδηρόδρομοι:
EN 50121-4

Με αυτά αγοράζονται συχνά

SFP Interface Module with 1x10G BaseLR, LC Connector, 10km Supported
Τιμή κατόπιν αιτήματος
USB based Auto Backup Configurator, Configuration backup/restoration, firmware upgrade and log file storage tool for managed Ethernet switches and Routers, 0 to 60
Τιμή κατόπιν αιτήματος
SFP Interface Module with 1x1000Lx, LC Connector, 10km Supported
Τιμή κατόπιν αιτήματος
https://inducom.gr/catalog/ics-g7828a-4gtxsfp-4xg-hv-hv
04:03 18.11.2019