https://inducom.gr/catalog/viomichanikoi-ethernet-diakoptes-moxa/diakoptes-viomichanikias-ilektrikis-energeias/monades-pm-7200/
13:10 08.07.2020
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος

Μονάδες PM-7200

PM-7200-1BNC2MST-PTP
PM-7200-1BNC2MST-PTP
Fast Ethernet module with 2 100BaseFX multi-mode port with ST connector and 1 PPS signal output with BNC connector and IEEE 1588 v2 function
Τύπος εγκατάστασης
Ενσωματωμένο
Θύρες 10/100 Mbit/s
2
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
2xST, Multi-mode
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
PM-7200-1MSC
PM-7200-1MSC
Interface module, 1 multi mode 100BaseFX port, SC connector (for PT-7710 only)
Τύπος εγκατάστασης
Ενσωματωμένο
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
1xSC, Multi-mode
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
PM-7200-1MST
PM-7200-1MST
Interface module, 1 multi mode 100BaseFX port, ST connector, ( for PT-7710 only)
Τύπος εγκατάστασης
Ενσωματωμένο
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
1xST, Multi-mode
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
PM-7200-2GTXSFP
PM-7200-2GTXSFP
Interface module, 2 combo 10/100/1000BaseT(X) / SFP (mini-GBIC) ports
Τύπος εγκατάστασης
Ενσωματωμένο
Θύρες 10/100/100 Mbit/s
2
Τύπος Θύρας 10/100/1000 Mbit/s
Combo (RJ-45 or SFP)
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
PM-7200-2MSC
PM-7200-2MSC
Interface module, 2 multi-mode 100BaseFX ports, SC connectors, ( for PT-7710 only)
Τύπος εγκατάστασης
Ενσωματωμένο
Θύρες 10/100 Mbit/s
2
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
2xSC, Multi-mode
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
PM-7200-2MSC4TX
PM-7200-2MSC4TX
Interface Module, 2 multi mode 100BaseFX ports, SC connector, 4 10/100BaseT(X) ports, RJ45 connector
Τύπος εγκατάστασης
Ενσωματωμένο
Θύρες 10/100 Mbit/s
6
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
2xSC, 4xRJ-45, Multi-mode
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
PM-7200-2MST
PM-7200-2MST
Interface module, 2 multi-mode 100BaseFX ports, ST connectors, ( for PT-7710 only)
Τύπος εγκατάστασης
Ενσωματωμένο
Θύρες 10/100 Mbit/s
2
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
2xST, Multi-mode
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
PM-7200-2MST4TX
PM-7200-2MST4TX
Interface Module, 2 multi mode 100BaseFX ports, ST connector, 4 10/100BaseT(X) ports, RJ45 connector
Τύπος εγκατάστασης
Ενσωματωμένο
Θύρες 10/100 Mbit/s
6
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
2xST, 4xRJ-45, Multi-mode
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
PM-7200-2SSC
PM-7200-2SSC
Interface module, 2 single mode 100BaseFX ports, SC connectors, ( for PT-7710 only)
Τύπος εγκατάστασης
Ενσωματωμένο
Θύρες 10/100 Mbit/s
2
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
2xSC, Single-mode
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
PM-7200-2SSC4TX
PM-7200-2SSC4TX
Interface Module, 2 single mode 100BaseFX ports, SC connector, 4 10/100BaseT(X) ports, RJ45 connector
Τύπος εγκατάστασης
Ενσωματωμένο
Θύρες 10/100 Mbit/s
6
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
2xSC, 4xRJ-45, Single-mode
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
Όνομα
Δομικός σχεδιασμός
Τύπος εγκατάστασης
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet
Εμφάνιση όλων Απόκρυψη
Θύρες 10/100/100 Mbit/s
Τύπος Θύρας 10/100/1000 Mbit/s
Θύρες 10/100 Mbit/s
Εμφάνιση όλων Απόκρυψη
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
Εμφάνιση όλων Απόκρυψη
Θύρα SFP Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbit/s
Θύρα SFP Fast Ethernet 10/100 Mbit/s
Επαναφορά φίλτρου
Προιόντα που βρέθηκαν: {{ info.count }} Εμφάνιση Τίποτα δεν βρέθηκε
https://inducom.gr/catalog/viomichanikoi-ethernet-diakoptes-moxa/diakoptes-viomichanikias-ilektrikis-energeias/monades-pm-7200/
13:10 08.07.2020