https://inducom.gr/catalog/eds-516a-mm-sc
18:29 22.11.2019
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Σετ
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
EDS-516A-MM-SC
EDS-516A-MM-SC
EDS-516A-MM-SC
EDS-516A-MM-SC

EDS-516A-MM-SC

Industrial Managed Redundant Ethernet Switch with 14x 10/100 BaseTx Ports, 2x Multi Mode 100 BaseFX Ports, SC Type Connectors

, Τιμή κατόπιν αιτήματος () * - ανάλογα με την επιλεγμένη διαμόρφωση
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
EDS-516A-MM-SC
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος () * - ανάλογα με την επιλεγμένη διαμόρφωση 
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε EDS-516A-MM-SC της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

F.A.Q

Προδιαγραφές

Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Βαθμός προστασίας πλαισίου:
IP30
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
16
Θύρες 10/100 Mbit/s:
16
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
2xSC, Multi-mode, 14xRJ-45
Τύπος Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-FX, 100BASE-TX
Πρωτόκολλα δικτύου
Ελεγχόμενος:
Ναι, Layer 2
Πρωτόκολλο:
IEEE 1588 PTP V2 (software based), IGMPv1/v2, DHCP Server/Client, DHCP Option 66/67/82, EtherNet/IP, Modbus/TCP, NTP Server/Client, SNTP, SMTP, SNMP Inform, SNMPv1/v2c/v3, BootP, GMRP, GVRP, HTTP, HTTPS, LLDP, RARP, RMON, SSH, Syslog, Telnet, TFTP, RADIUS, TACACS+, VLAN, STP/RSTP, SSL, MSTP, Turbo Ring, Turbo Chain
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.1D-2004 για Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1P για Class of Service, IEEE 802.1Q για VLAN Tagging, IEEE 802.1S για Multiple Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1W για Rapid Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1X για Authentication, IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3ad για Port Trunk with LACP, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3x για Flow Control
IP έκδοση του πρωτοκόλλου:
IPv4, IPv6
Τεχνολογίες και λειτουργίες
Υποστηριζόμενες λειτουργίες:
Port Mirror, Port Lock, Rate Limit, Loop Protection, Broadcast Storm Protection, Link Aggregation, Port-Based VLAN, Automatic power failure notification, Automatic port failure notification, Flow Control, Back pressure flow control, Line-Swap Fast Recovery, Σύνδεση με το σύστημα διαχείρισης δικτύου
Απόδοση του διακόπτη
Μέγεθος του πίνακα διευθύνσεων MAC:
8000
Μέγεθος του buffer πακέτων:
2
Ουρές προτεραιότητας ανά θύρα:
4
Μέγιστος Αριθμός VLAN:
64
Εύρος VLAN ID:
1 - 4094
Αριθμός ομάδων IGMP:
256
Βιομηχανικές διεπαφές / πρωτόκολλα
Υποστήριξη EtherNet/IP:
Ναι
Υποστήριξη Modbus TCP:
Ναι
Ψηφιακή είσοδος
Συνολικά κανάλια ψηφιακής εισαγωγής:
2
Ψηφιακή έξοδος
Αριθμός ψηφιακών εξόδων:
2
Τύπος ψηφιακής εξόδου:
Αναμετάδοση σήματος
Μέγιστη τάση μεταγωγής για ρελέ με επαφές (A):
1А κατά 24V με συνεχές ρεύμα
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης σφάλματος, LED δείκτης MSTR/HEAD, LED δείκτης CPLR/TAIL, LED δείκτης 10/100M, PWR1, PWR2
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Στο δίκτυο μέσω Telnet, Μέσω της θύρας της κονσόλας, Με τη βοήθεια των διακοπτών, Διαδικτυακή διασύνδεση, Διεπαφή γραμμής εντολών (CLI), Μέσω προγράμματος Mxconfig
Υποδοχές και καλώδια
Βύσματα:
Θύρα κονσόλας RS-232 (RJ-45)
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
12 ... 45
Κατανάλωση ενέργειας:
8.4
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
0.35 (24 V)
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC:
12 ... 45
Κατανάλωση ενέργειας της εφεδρικής εισόδου:
8.4
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος της εφεδρικής εισόδου:
0.35 (24 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Аσφάλεια, Αντίστροφη πολικότητα
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
0 ... 60
Υγρασία:
5 ... 95 (non-condensing)
MTBF:
247676
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
94
Ύψος:
135
Βάθος:
142.7
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Δονήσεις και Χτυπήματα:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-32
Ασφάλεια:
UL 60950-1, UL 508, EN 60950-1, CSA C22.2 No. 60950-1
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4, EN 55032
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
FCC Part 15 Subpart B Class A, CISPR 32
Πετρέλαιο και Αέριο:
UL/cUL Class I Division 2 Groups A/B/C/D, ATEX Zone 2 Ex nA nC IIC T4 Gc
Θαλάσσια εφαρμογή:
DNV, GL

Επιλογές

Χρώματα Κόστος
Δεν έχει εγκατασταθεί
75W DIN-Rail 24 VDC Power Supply
120W DIN-Rail 24 VDC Power Supply
Χρώματα Κόστος
Δεν έχει εγκατασταθεί
EDS Wall Mounting Kit

Με αυτά αγοράζονται συχνά

Automatic Buckup Configurator for EDS Series
Τιμή κατόπιν αιτήματος
4U-high 19" rack mounting kit
Τιμή κατόπιν αιτήματος
https://inducom.gr/catalog/eds-516a-mm-sc
18:29 22.11.2019