https://inducom.gr/catalog/viomichanikoi-metatropeis-optikon-meson-moxa/syskevi-tis-prostateftikis-grammis/
23:13 20.11.2019
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Σετ
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος

Συσκευή εφεδρικής γραμμής

OBU-102-SS-LC
OBU-102-SS-LC
2-channel optical fiber bypass unit with 4 single-mode ports, LC, -20 to 70C operating temperature
Τύπος εγκατάστασης
Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Τύπος Θύρας 10 Gbit/s
LC Duplex, Single-mode
Τάση εισόδου DC
12 ... 48
Θερμοκρασία λειτουργίας
-20 ... 70
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
MOXA
OBU-102-SS-SC
OBU-102-SS-SC
2-channel optical fiber bypass unit with 4 single-mode ports, SC, -20 to 70C operating temperature
Τύπος εγκατάστασης
Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Τύπος Θύρας 10 Gbit/s
SC, Single-mode
Τάση εισόδου DC
12 ... 48
Θερμοκρασία λειτουργίας
-20 ... 70
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
MOXA
OBU-102-SS-ST
OBU-102-SS-ST
2-channel optical fiber bypass unit with 4 single-mode ports, ST, -20 to 70C operating temperature
Τύπος εγκατάστασης
Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Τύπος Θύρας 10 Gbit/s
ST, Single-mode
Τάση εισόδου DC
12 ... 48
Θερμοκρασία λειτουργίας
-20 ... 70
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
MOXA

«Διαμορφωμένο» — Αυτό το προϊόν περιέχει επιλογές. Για να επιλέξετε μια επιλογή, εισαγάγετε την κάρτα προϊόντος. Σημειώστε ότι ορισμένα προϊόντα δεν μπορούν να παραγγελθούν χωρίς υποχρεωτικές επιλογές.

— Νέο

Κατασκευαστής
Όνομα
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου
Τύπος εγκατάστασης
Βαθμός προστασίας πλαισίου
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet
Θύρες 10 Gbit/s
Τύπος Θύρας 10 Gbit/s
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC
V
12
48
Κατανάλωση ενέργειας
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC
V
12
48
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας
°C
-20
70
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος
Ύψος
Βάθος
Επαναφορά φίλτρου
Προιόντα που βρέθηκαν: {{ info.count }} Εμφάνιση Τίποτα δεν βρέθηκε
https://inducom.gr/catalog/viomichanikoi-metatropeis-optikon-meson-moxa/syskevi-tis-prostateftikis-grammis/
23:13 20.11.2019