https://inducom.gr/catalog/edr-810-vpn-2gsfp-t
05:01 05.12.2020
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
EDR-810-VPN-2GSFP-T
EDR-810-VPN-2GSFP-T
EDR-810-VPN-2GSFP-T
EDR-810-VPN-2GSFP-T

EDR-810-VPN-2GSFP-T

8+2G SFP industrial multiport secure router with Firewall/NAT/VPN, -40 to 75C operating temperature

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
EDR-810-VPN-2GSFP-T
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε EDR-810-VPN-2GSFP-T της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

F.A.Q

Tags:

#EDR Series

Προδιαγραφές

Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
10
Θύρες 10/100 Mbit/s:
8
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
8xRJ-45
Θύρα SFP Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbit/s:
2
Πρωτόκολλα δικτύου
Ελεγχόμενος:
Ναι, Layer 3, Router
Πρωτόκολλο:
DHCP Server/Client, NTP Server/Client, SNTP, SNMPv1/v2c/v3, HTTP, HTTPS, LLDP, SSH, Telnet, TFTP, IPSec, L2TP, RADIUS, QoS, IGMPv1/v2/v3, DDNS, Proxy ARP, STP/RSTP, SSL, CoS, Turbo Ring
Πρωτόκολλο 3-του επιπέδου:
VRRP, Static Routing, RIP V1/V2, OSPF, DVMRP
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.1Q για VLAN Tagging, IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3ab για 1000BaseT(X), IEEE 802.3ad για Port Trunk with LACP, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3z για 1000BaseSX/LX/LHX/ZX
Πρωτοκόλλο Ασφαλείας:
VPN, NAT, Firewall, Φιλτράρισμα IP διευθύνσεων
Απόδοση του διακόπτη
Μέγιστος Αριθμός VLAN:
16
Εύρος VLAN ID:
1 - 4094
Αριθμός ομάδων IGMP:
256
Βιομηχανικές διεπαφές / πρωτόκολλα
Υποστήριξη EtherNet/IP:
Ναι
Υποστήριξη PROFINET I/O:
Ναι
Υποστήριξη Modbus TCP:
Ναι
Ψηφιακή είσοδος
Συνολικά κανάλια ψηφιακής εισαγωγής:
1
Τύπος:
Επαφή με εξωτερικό τροφοδοτικό
Ενεργό επίπεδο τάσης για την εξωτερική επαφή:
13 ... 30
Ανενεργό επίπεδο τάσης για την εξωτερική επαφή:
-30 ... 3
Ψηφιακή έξοδος
Αριθμός ψηφιακών εξόδων:
1
Τύπος ψηφιακής εξόδου:
Αναμετάδοση σήματος
Μέγιστη τάση μεταγωγής για ρελέ με επαφές (A):
1А κατά 24V με συνεχές ρεύμα
Μονάδες επέκτασης
Υποστηριζόμενες μονάδες επέκτασης:
SFP-1G, SFP-1FE
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης κατάστασης, LED δείκτης σφάλματος, LED δείκτης 10/100/1000M, PWR1, PWR2
Όργανα ελέγχου:
1xReset
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Στο δίκτυο μέσω Telnet, Μέσω της θύρας της κονσόλας, Διαδικτυακή διασύνδεση, Διεπαφή γραμμής εντολών (CLI), Μέσω προγράμματος Mxconfig
Υποδοχές και καλώδια
Βύσματα:
Θύρα κονσόλας RS-232 (RJ-45), USB type A
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
9.6 ... 60 (12/24/48 VDC)
Κατανάλωση ενέργειας:
7.68 (24 V)
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
0.32 (@ 24 V)
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC:
9.6 ... 60 (12/24/48 VDC)
Κατανάλωση ενέργειας της εφεδρικής εισόδου:
7.68 (24 V)
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος της εφεδρικής εισόδου:
0.32 (@ 24 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Αντίστροφη πολικότητα
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 75
Υγρασία:
5 ... 95 (non-condensing)
MTBF:
981954
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
53.6
Ύψος:
135
Βάθος:
105
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Δονήσεις και Χτυπήματα:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-32
Ασφάλεια:
UL 508
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4, EN 55032
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
FCC Part 15 Subpart B Class A, CISPR 32
Πετρέλαιο και Αέριο:
UL/cUL Class I Division 2 Groups A/B/C/D
Σιδηρόδρομοι:
EN 50121-4
Έλεγχος κίνησης:
NEMA TS2

Με αυτά αγοράζονται συχνά

4U-high 19" rack mounting kit
Τιμή κατόπιν αιτήματος
USB based Auto Backup Configurator, Configuration backup/restoration, firmware upgrade and log file storage tool for managed Ethernet switches and Routers, -40 to 75
Τιμή κατόπιν αιτήματος
SFP Interface Module with 1x1000Lx, LC Connector, 10km Supported, Extended Operating Temperature -40...+75°C
Τιμή κατόπιν αιτήματος
https://inducom.gr/catalog/edr-810-vpn-2gsfp-t
05:01 05.12.2020