https://inducom.gr/catalog/eds-305-s-sc-t
05:10 18.11.2019
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Σετ
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
EDS-305-S-SC-T
EDS-305-S-SC-T
EDS-305-S-SC-T
EDS-305-S-SC-T

EDS-305-S-SC-T

Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100Base-T Ports, 1 Single Mode 100Base-FX Port, SC Type Connector, Extended Operating Temperature -40...+75°C

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
EDS-305-S-SC-T
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε EDS-305-S-SC-T της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

F.A.Q

Προδιαγραφές

Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Βαθμός προστασίας πλαισίου:
IP30
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
5
Θύρες 10/100 Mbit/s:
5
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
1xSC, 4xRJ-45, Single-mode
Τύπος Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-FX, 100BASE-TX
Πρωτόκολλα δικτύου
Ελεγχόμενος:
Οχι, Layer 2
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3x για Flow Control
Τεχνολογίες και λειτουργίες
Υποστηριζόμενες λειτουργίες:
Broadcast Storm Protection, Automatic power failure notification, Automatic port failure notification
Απόδοση του διακόπτη
Μέγεθος του πίνακα διευθύνσεων MAC:
1000
Ψηφιακή έξοδος
Αριθμός ψηφιακών εξόδων:
1
Τύπος ψηφιακής εξόδου:
Αναμετάδοση σήματος
Μέγιστη τάση μεταγωγής για ρελέ με επαφές (A):
1А κατά 24V με συνεχές ρεύμα
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης σφάλματος, LED δείκτης 10/100M, PWR1, PWR2
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Με τη βοήθεια των διακοπτών (Port break alarm mask)
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
12 ... 48
Κατανάλωση ενέργειας:
3.12
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
0.13 (at 24 V)
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC:
12 ... 48
Κατανάλωση ενέργειας της εφεδρικής εισόδου:
3.12
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος της εφεδρικής εισόδου:
0.13 (at 24 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Аσφάλεια, Αντίστροφη πολικότητα
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 75
Υγρασία:
5 ... 95 (non-condensing)
MTBF:
422000
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
53.6
Ύψος:
135
Βάθος:
105
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Δονήσεις και Χτυπήματα:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-32
Ασφάλεια:
UL 60950-1, UL 508, CSA C22.2 No. 60950-1
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4, EN 55032
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
FCC Part 15 Subpart B Class A, CISPR 32
Πετρέλαιο και Αέριο:
UL/cUL Class I Division 2 Groups A/B/C/D, ATEX Zone 2 Ex nA nC IIC T4 Gc
Θαλάσσια εφαρμογή:
DNV, GL

Με αυτά αγοράζονται συχνά

Ethernet Remote I/O Server, 16DI, 10/100Mbps Ethernet with Modbus/TCP, 24VDC Power Input
Τιμή κατόπιν αιτήματος
4U-high 19" rack mounting kit
Τιμή κατόπιν αιτήματος

Ανάλογο

Industrial Smart Ethernet Switch with 4x10/100 Base-T(X) Ports, 1x100 Base-FX (Single Mode) Port, SC Connector, redundant power inputs, Wide Operating Temperature -40...+75°C
Τιμή κατόπιν αιτήματος

Χρειάζεστε βοήθεια;

Request alternative product

https://inducom.gr/catalog/eds-305-s-sc-t
05:10 18.11.2019