https://inducom.gr/catalog/eds-308-m-sc
07:17 30.11.2020
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
EDS-308-M-SC

EDS-308-M-SC

Industrial Smart Ethernet Switch with 7 10/100BaseT Ports, 1 Multi Mode (2 km) 100Base Fx Port, SC Type Connector

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
EDS-308-M-SC
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε EDS-308-M-SC της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

F.A.Q

Με αυτά αγοράζονται συχνά

Ethernet Remote I/O Server, 16DI, 10/100Mbps Ethernet with Modbus/TCP, 24VDC Power Input
Τιμή κατόπιν αιτήματος
4U-high 19" rack mounting kit
Τιμή κατόπιν αιτήματος

Ανάλογο

Industrial Smart Ethernet Switch with 7x10/100 Base-T(X) Ports, 1x100 Base-FX (Multi Mode) Port, SC Connector, redundant power inputs, Operating Temperature -10...+60°C
Τιμή κατόπιν αιτήματος

Χρειάζεστε βοήθεια;

Request alternative product

https://inducom.gr/catalog/eds-308-m-sc
07:17 30.11.2020