https://inducom.gr/catalog/eds-408a-3s-sc-48-t
03:50 18.11.2019
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Σετ
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
EDS-408A-3S-SC-48-T

EDS-408A-3S-SC-48-T

Entry-level Managed Industrial Ethernet Switch with 5 10/100BaseT(X) ports, 3 single mode 100BaseFX ports, SC connector, -48VDC, -40 ~ 75°C

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
EDS-408A-3S-SC-48-T
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε EDS-408A-3S-SC-48-T της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

F.A.Q

Προδιαγραφές

Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Βαθμός προστασίας πλαισίου:
IP30
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
8
Θύρες 10/100 Mbit/s:
8
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
3xSC, 5xRJ-45, Single-mode
Τύπος Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-FX, 100BASE-TX
Πρωτόκολλα δικτύου
Ελεγχόμενος:
Ναι, Layer 2
Πρωτόκολλο:
IGMPv1/v2, DHCP Server/Client, DHCP Option 66/67/82, EtherNet/IP, NTP Server/Client, SNTP, SMTP, SNMP Inform, SNMPv1/v2c/v3, BootP, GMRP, GVRP, HTTP, LLDP, RARP, RMON, Syslog, Telnet, TFTP, VLAN, STP/RSTP, Modbus TCP, Turbo Ring, Turbo Chain
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.1D-2004 για Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1P για Class of Service, IEEE 802.1Q για VLAN Tagging, IEEE 802.1W για Rapid Spanning Tree Protocol, IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3x για Flow Control
IP έκδοση του πρωτοκόλλου:
IPv4, IPv6
Τεχνολογίες και λειτουργίες
Υποστηριζόμενες λειτουργίες:
Port Mirror, Rate Limit, Loop Protection, Broadcast Storm Protection, Port-Based VLAN, Automatic power failure notification, Automatic port failure notification, Flow Control, Back pressure flow control, Line-Swap Fast Recovery, Σύνδεση με το σύστημα διαχείρισης δικτύου
Απόδοση του διακόπτη
Μέγεθος του πίνακα διευθύνσεων MAC:
8000
Μέγεθος του buffer πακέτων:
1
Βιομηχανικές διεπαφές / πρωτόκολλα
Υποστήριξη EtherNet/IP:
Ναι
Υποστήριξη Modbus TCP:
Ναι
Ψηφιακή έξοδος
Αριθμός ψηφιακών εξόδων:
1
Τύπος ψηφιακής εξόδου:
Αναμετάδοση σήματος
Μέγιστη τάση μεταγωγής για ρελέ με επαφές (A):
1А κατά 24V με συνεχές ρεύμα
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης σφάλματος, LED δείκτης MSTR/HEAD, LED δείκτης CPLR/TAIL, LED δείκτης 10/100M, PWR1, PWR2
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Στο δίκτυο μέσω Telnet, Μέσω της θύρας της κονσόλας, Με τη βοήθεια των διακοπτών, Διαδικτυακή διασύνδεση, Διεπαφή γραμμής εντολών (CLI), Μέσω προγράμματος Mxconfig
Υποδοχές και καλώδια
Βύσματα:
Θύρα κονσόλας RS-232 (RJ-45)
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
19 ... 60 (±24/±48 VDC)
Κατανάλωση ενέργειας:
6.7
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
0.28 (24 V)
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC:
19 ... 60 (±24/±48 VDC)
Κατανάλωση ενέργειας της εφεδρικής εισόδου:
6.7
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος της εφεδρικής εισόδου:
0.28 (24 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Аσφάλεια, Αντίστροφη πολικότητα
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 75
Υγρασία:
5 ... 95 (non-condensing)
MTBF:
363000
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
53.6
Ύψος:
135
Βάθος:
105
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Δονήσεις και Χτυπήματα:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-32
Ασφάλεια:
UL 508
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, EN 55032
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
FCC Part 15 Subpart B Class A, CISPR 32

Με αυτά αγοράζονται συχνά

Automatic Buckup Configurator for EDS Series
Τιμή κατόπιν αιτήματος
4U-high 19" rack mounting kit
Τιμή κατόπιν αιτήματος
https://inducom.gr/catalog/eds-408a-3s-sc-48-t
03:50 18.11.2019