https://inducom.gr/catalog/eds-g205-1gtxsfp
04:39 12.11.2019
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Σετ
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
EDS-G205-1GTXSFP
EDS-G205-1GTXSFP
EDS-G205-1GTXSFP
EDS-G205-1GTXSFP

EDS-G205-1GTXSFP

Unmanaged full Gigabit Ethernet switch with 4 10/100/1000BaseT(X) ports and 1 combo 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP port, -10 to 60C operating temperature

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
EDS-G205-1GTXSFP
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε EDS-G205-1GTXSFP της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

F.A.Q

Προδιαγραφές

Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Βαθμός προστασίας πλαισίου:
IP30
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
5
Θύρες 10/100/100 Mbit/s:
5
Τύπος Θύρας 10/100/1000 Mbit/s:
Combo (RJ-45 or SFP), 4xRJ-45
Τύπος Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, 1000BASE-X
Πρωτόκολλα δικτύου
Ελεγχόμενος:
Οχι, Layer 2
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3ab για 1000BaseT(X), IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3x για Flow Control, IEEE 802.3z για 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, IEEE 802.11a/b/g/n για Wireless LAN
Τεχνολογίες και λειτουργίες
Υποστηριζόμενες λειτουργίες:
Broadcast Storm Protection, Automatic power failure notification, Automatic port failure notification
Απόδοση του διακόπτη
Μέγεθος του πίνακα διευθύνσεων MAC:
8000
Μέγεθος του buffer πακέτων:
1
Μέγεθος Jumbo-πλαισίων:
10
Ψηφιακή έξοδος
Αριθμός ψηφιακών εξόδων:
1
Τύπος ψηφιακής εξόδου:
Αναμετάδοση σήματος
Μέγιστη τάση μεταγωγής για ρελέ με επαφές (A):
1А κατά 24V με συνεχές ρεύμα
Μονάδες επέκτασης
Υποστηριζόμενες μονάδες επέκτασης:
SFP-1G, SFP-1FE
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης σφάλματος, LED δείκτης 10/100/1000M, PWR1, PWR2
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Με τη βοήθεια των διακοπτών (One for port break alarm, one for Enable/Disable broadcast storm protection, jumbo frame, IEEE 802.3az energy saving and 100/1000 SFP speed switching)
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
9.6 ... 60 (12/24/48 V)
Κατανάλωση ενέργειας:
3.36
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
0.14 (at 24 V)
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC:
9.6 ... 60 (12/24/48 V)
Κατανάλωση ενέργειας της εφεδρικής εισόδου:
3.36
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος της εφεδρικής εισόδου:
0.14 (at 24 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Αντίστροφη πολικότητα
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-10 ... 60
Υγρασία:
5 ... 95
MTBF:
2823446
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
29
Ύψος:
135
Βάθος:
105
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Δονήσεις και Χτυπήματα:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-32
Ασφάλεια:
UL 508, EN 60950-1
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4, EN 55032
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
FCC Part 15 Subpart B Class A, CISPR 32
Πετρέλαιο και Αέριο:
UL/cUL Class I Division 2 Groups A/B/C/D, ATEX Zone 2 Ex nA nC IIC T4 Gc
Θαλάσσια εφαρμογή:
DNV, GL, LR, ABS, NK
Σιδηρόδρομοι:
EN 50121-4

Με αυτά αγοράζονται συχνά

SFP Interface Module with 1x1000Sx, LC Connector, 500m Supported
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Ethernet Remote I/O Server, 16DI, 10/100Mbps Ethernet with Modbus/TCP, 24VDC Power Input
Τιμή κατόπιν αιτήματος
4U-high 19" rack mounting kit
Τιμή κατόπιν αιτήματος
SFP Interface Module with 1x1000Lx, LC Connector, 10km Supported
Τιμή κατόπιν αιτήματος
SFP Interface Module with 1x1000LHx, LC Connector, 40km Supported
Τιμή κατόπιν αιτήματος
https://inducom.gr/catalog/eds-g205-1gtxsfp
04:39 12.11.2019