https://inducom.gr/catalog/im-6700a-4ssc2tx
08:52 21.11.2019
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Σετ
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
IM-6700A-4SSC2TX

IM-6700A-4SSC2TX

Fast Ethernet module with 4 single-mode 100BaseFX ports with SC connectors and 2 10/100BaseT(X) ports

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
IM-6700A-4SSC2TX
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε IM-6700A-4SSC2TX της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

Έγγραφα

F.A.Q

Προδιαγραφές

Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Τύπος εγκατάστασης:
Ενσωματωμένο
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
6
Θύρες 10/100 Mbit/s:
6
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
2xRJ-45, 4xSC
Μήκος κύματος RX/TX:
1310 (9/125 μm)
Απόσταση μετάδοσης:
40
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης 10/100M
Προδιαγραφές ισχύος
Κατανάλωση ενέργειας:
5.28
Συνθήκες Λειτουργίας
MTBF:
537942

Με αυτά αγοράζονται συχνά

Modular managed Ethernet switch with 8 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP combo ports, and 2 slots for fast Ethernet modules, front cabling, 1 isolated power supply ( 85-264 VAC), -40 to 75C
Τιμή κατόπιν αιτήματος
https://inducom.gr/catalog/im-6700a-4ssc2tx
08:52 21.11.2019