https://inducom.gr/catalog/imc-p101-m-sc-t
16:00 29.09.2020
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
IMC-P101-M-SC-T
IMC-P101-M-SC-T
IMC-P101-M-SC-T
IMC-P101-M-SC-T

IMC-P101-M-SC-T

PoE industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi-mode port with SC connector, -40 to 75°C operating temperature

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
IMC-P101-M-SC-T
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε IMC-P101-M-SC-T της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

F.A.Q

Προδιαγραφές

Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
2
Θύρες 10/100 Mbit/s:
2
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
SC, RJ-45, Multi-mode
Θύρες PoE 10/100 Mbit/s:
1
Πρωτόκολλα δικτύου
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3af για Power-over-Ethernet, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX
Τεχνολογίες και λειτουργίες
Υποστηριζόμενες λειτουργίες:
Automatic power failure notification, Link Fault Pass-Through (LFP), Power Remote Reset
Ψηφιακή έξοδος
Αριθμός ψηφιακών εξόδων:
1
Τύπος ψηφιακής εξόδου:
Αναμετάδοση σήματος
Μέγιστη τάση μεταγωγής για ρελέ με επαφές (A):
1А κατά 24V με συνεχές ρεύμα
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης 10/100M, PWR1, PWR2, LED δείκτης LNK/ACT, LED δείκτης PSE
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Με τη βοήθεια των διακοπτών (Store-and-forward mode or pass through mode)
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
46 ... 57 (48 V)
Κατανάλωση ενέργειας:
6.24
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
130 (48 V)
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC:
46 ... 57 (48 V)
Κατανάλωση ενέργειας της εφεδρικής εισόδου:
6.24
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος της εφεδρικής εισόδου:
130 (48 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Аσφάλεια, Αντίστροφη πολικότητα
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 75
Υγρασία:
5 ... 95 (non-condensing)
MTBF:
435210
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
144.5
Ύψος:
122.3
Βάθος:
51.7
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Πιστοποιητικά:
CE, WEEE, FCC
Δονήσεις και Χτυπήματα:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-32
Ασφάλεια:
UL 508
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8, EN 61000-4-9, EN 61000-4-11, EN 55032
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
FCC Part 15 Subpart B Class A, CISPR 32
https://inducom.gr/catalog/imc-p101-m-sc-t
16:00 29.09.2020