https://inducom.gr/catalog/pm-7200-4mst-ptp
18:19 22.11.2019
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Σετ
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
PM-7200-4MST-PTP

PM-7200-4MST-PTP

Fast Ethernet module with 4 10/100BaseFX multi-mode ports with ST connectors and IEEE 1588 v2 function

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
PM-7200-4MST-PTP
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε PM-7200-4MST-PTP της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

Έγγραφα

F.A.Q

Προδιαγραφές

Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Τύπος εγκατάστασης:
Ενσωματωμένο
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
4
Θύρες 10/100 Mbit/s:
4
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
Multi-mode, 4xST
Πρωτόκολλα δικτύου
Πρωτόκολλο:
IEEE 1588 PTP V2 (software based)
https://inducom.gr/catalog/pm-7200-4mst-ptp
18:19 22.11.2019