https://inducom.gr/catalog/pt-510-4m-st-hv
16:36 21.11.2019
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Σετ
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
PT-510-4M-ST-HV
PT-510-4M-ST-HV
PT-510-4M-ST-HV
PT-510-4M-ST-HV

PT-510-4M-ST-HV

IEC 61850-3 managed DIN-Rail Ethernet switch, with 8 10/100BaseT(X) ports, and 4 100BaseFX multi-mode ports with ST connectors, 1 isolated power supply (88-300 VDC or 85-264 VAC), -40 to 85C operating temperature

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
PT-510-4M-ST-HV
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε PT-510-4M-ST-HV της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

F.A.Q

Προδιαγραφές

Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Βαθμός προστασίας πλαισίου:
IP40
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
10
Θύρες 10/100 Mbit/s:
10
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
6xRJ-45, Multi-mode, 4xST
Τύπος Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-FX, 100BASE-TX
Πρωτόκολλα δικτύου
Ελεγχόμενος:
Ναι, Layer 2
Πρωτόκολλο:
IEEE 1588 PTP V2 (software based), IGMPv1/v2, DHCP Server/Client, DHCP Option 66/67/82, EtherNet/IP, Modbus/TCP, NTP Server/Client, SNTP, SMTP, SNMP Inform, SNMPv1/v2c/v3, BootP, GMRP, GVRP, HTTP, HTTPS, LLDP, RARP, RMON, SSH, Syslog, Telnet, TFTP
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.1D-2004 για Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1P για Class of Service, IEEE 802.1Q για VLAN Tagging, IEEE 802.1S για Multiple Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1W για Rapid Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1X για Authentication, IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3ad για Port Trunk with LACP, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3x για Flow Control
IP έκδοση του πρωτοκόλλου:
IPv4, IPv6
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης τροφοδοσίας, LED δείκτης σφάλματος, LED δείκτης MSTR/HEAD, LED δείκτης CPLR/TAIL
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Στο δίκτυο μέσω Telnet, Μέσω της θύρας της κονσόλας, Διαδικτυακή διασύνδεση
Υποδοχές και καλώδια
Βύσματα:
Θύρα κονσόλας RS-232 (RJ-45)
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
88 ... 300
Τάση εισόδου AC:
85 ... 264
Κατανάλωση ενέργειας:
12.32
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
0.056 (220 V)
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC:
88 ... 300
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση AC:
85 ... 265
Κατανάλωση ενέργειας της εφεδρικής εισόδου:
12.32
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος της εφεδρικής εισόδου:
0.056 (220 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Αντίστροφη πολικότητα
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 85
Υγρασία:
5 ... 95 (non-condensing)
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
80
Ύψος:
160
Βάθος:
110
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
EN 55022, FCC Part 15
Αυτοματοποίηση ισχύος:
IEC 61850-3, IEEE 1613

Με αυτά αγοράζονται συχνά

4U-high 19" rack mounting kit
Τιμή κατόπιν αιτήματος
https://inducom.gr/catalog/pt-510-4m-st-hv
16:37 21.11.2019