https://inducom.gr/catalog/pt-7728-ptp-f-24
14:56 13.11.2019
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Σετ
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
PT-7728-PTP-F-24
PT-7728-PTP-F-24
PT-7728-PTP-F-24

PT-7728-PTP-F-24

IEC 61850-3 modular rackmount PTP switch w/ 4 slots for IEEE 1588 fast Ethernet modules, or 1 slot for Gigabit Ethernet modules, total up to 24+4G ports, cabling on front panel, 1 isolated power supply (24 VDC), -40~85 C

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
PT-7728-PTP-F-24
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε PT-7728-PTP-F-24 της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

F.A.Q

Προδιαγραφές

Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο (front cabling)
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε ράφι 19 "
Ύψος:
1
Βαθμός προστασίας πλαισίου:
IP30
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
28 (Option)
Τύπος Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-FX, 100BASE-TX, 1000BASE-T, 1000BASE-X
Πρωτόκολλα δικτύου
Ελεγχόμενος:
Ναι, Layer 2
Πρωτόκολλο:
IGMPv1/v2, DHCP Server/Client, DHCP Option 66/67/82, EtherNet/IP, Modbus/TCP, SNTP, SMTP, SNMP Inform, SNMPv1/v2c/v3, BootP, GMRP, GVRP, HTTP, HTTPS, LLDP, RARP, RMON, SSH, Syslog, Telnet, TFTP, RADIUS, TACACS+, PRP, HSR, STP/RSTP, Modbus TCP, SSL, MSTP, MMS, Turbo Ring, Turbo Chain, IEEE 1588 PTP V2 (hardware-based)
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.1D-2004 για Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1P για Class of Service, IEEE 802.1Q για VLAN Tagging, IEEE 802.1S για Multiple Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1W για Rapid Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1X για Authentication, IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3ab για 1000BaseT(X), IEEE 802.3ad για Port Trunk with LACP, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3x για Flow Control, IEEE 802.3z για 1000BaseSX/LX/LHX/ZX
IP έκδοση του πρωτοκόλλου:
IPv4, IPv6
Τεχνολογίες και λειτουργίες
Υποστηριζόμενες λειτουργίες:
Port Mirror, Port Lock, Rate Limit, Loop Protection, Broadcast Storm Protection, Link Aggregation, Port-Based VLAN, DDM/Fiber Check, Automatic power failure notification, Automatic port failure notification, Flow Control, Back pressure flow control, Line-Swap Fast Recovery, Unaware VLAN, Σύνδεση με το σύστημα διαχείρισης δικτύου
Υποστηριζόμενες τεχνολογίες:
IEC 61850 QoS
Απόδοση του διακόπτη
Ουρές προτεραιότητας ανά θύρα:
4
Μέγιστος Αριθμός VLAN:
64
Εύρος VLAN ID:
1 - 4094
Αριθμός ομάδων IGMP:
256
Βιομηχανικές διεπαφές / πρωτόκολλα
Υποστήριξη EtherNet/IP:
Ναι
Υποστήριξη Modbus TCP:
Ναι
Ψηφιακή έξοδος
Αριθμός ψηφιακών εξόδων:
1
Τύπος ψηφιακής εξόδου:
Αναμετάδοση σήματος (NC, 3 A @ 30 VDC, 240 VAC)
Μονάδες επέκτασης
Συνολικές μονάδες επέκτασης:
4
Αριθμός Μονάδων Gigabit Ethernet:
1
Αριθμός Μονάδων Fast Ethernet:
3
Υποστηριζόμενες μονάδες επέκτασης:
Σειρά PM-7200
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης τροφοδοσίας, LED δείκτης κατάστασης, LED δείκτης σφάλματος, LED δείκτης MSTR/HEAD, LED δείκτης CPLR/TAIL, LED δείκτης Coupler, LED δείκτης LNK/ACT
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Στο δίκτυο μέσω Telnet, Μέσω της θύρας της κονσόλας, Διαδικτυακή διασύνδεση, Διεπαφή γραμμής εντολών (CLI), Μέσω προγράμματος Mxconfig
Υποδοχές και καλώδια
Βύσματα:
Θύρα κονσόλας RS-232 (RJ-45)
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
18 ... 36 (24 V)
Κατανάλωση ενέργειας:
57.2
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
2.38 (24 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Υπέρταση, Αντίστροφη πολικότητα
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 85
Υγρασία:
5 ... 95 (non-condensing)
MTBF:
393828
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
440
Ύψος:
44
Βάθος:
325
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Ασφάλεια:
UL 60950-1
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4-11, EN 55032 Class A
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
FCC Part 15 Subpart B Class A, CISPR 32
Αυτοματοποίηση ισχύος:
IEC 61850-3, IEEE 1613, IEC 62439-3
Σιδηρόδρομοι:
EN 50121-4, EN 50155
Έλεγχος κίνησης:
NEMA TS2

Με αυτά αγοράζονται συχνά

Gigabit Ethernet module with 2 T(X) and 2 TX ports, PRP/HSR protocol support
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Gigabit Ethernet module with 4 100/1000Base SFP slots, PRP/HSR protocol support
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Fast Ethernet module with 4 10/100BaseT(X) ports and IEEE 1588 v2 function
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Fast Ethernet module with 2 100BaseFX multi-mode port with ST connector and 1 PPS signal output with BNC connector and IEEE 1588 v2 function
Τιμή κατόπιν αιτήματος
https://inducom.gr/catalog/pt-7728-ptp-f-24
14:56 13.11.2019