https://inducom.gr/catalog/ptc-101-m-st-hv
22:21 20.11.2019
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Σετ
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
PTC-101-M-ST-HV
PTC-101-M-ST-HV
PTC-101-M-ST-HV
PTC-101-M-ST-HV

PTC-101-M-ST-HV

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi-mode with ST connector, 1 isolated power supply (88-300 VDC or 85-264 VAC), -40 to 85°C operating temperature

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
PTC-101-M-ST-HV
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε PTC-101-M-ST-HV της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

F.A.Q

Προδιαγραφές

Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Βαθμός προστασίας πλαισίου:
IP30
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
2
Θύρες 10/100 Mbit/s:
2
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
ST, RJ-45, Multi-mode
Πρωτόκολλα δικτύου
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX
Τεχνολογίες και λειτουργίες
Υποστηριζόμενες λειτουργίες:
Link Fault Pass-Through (LFP)
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης 10/100M, PWR1, PWR2, LED δείκτης LNK/ACT
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Με τη βοήθεια των διακοπτών (Store-and-forward mode or Pass through mode)
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
88 ... 300
Τάση εισόδου AC:
85 ... 264
Κατανάλωση ενέργειας:
4.1 (при 88 VDC)
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
47 (@ 88 VDC)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Аσφάλεια, Αντίστροφη πολικότητα
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 85
Υγρασία:
5 ... 95
MTBF:
1211613
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Υγρασία:
5 ... 95
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
152
Ύψος:
123
Βάθος:
67
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Πιστοποιητικά:
CE, WEEE, FCC
Δονήσεις και Χτυπήματα:
IEC 61850-3, IEC 60870-2-2
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-32
Ασφάλεια:
UL 60950-1
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8, EN 61000-4-11, EN 55032
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
FCC Part 15 Subpart B Class A, CISPR 32
Αυτοματοποίηση ισχύος:
IEC 61850-3, IEEE 1613
Σιδηρόδρομοι:
EN 50121-4, EN 50155 ( compliant with EN 50155 on 110 VDC)
https://inducom.gr/catalog/ptc-101-m-st-hv
22:21 20.11.2019