https://inducom.gr/catalog/sfp-1glhlc-t
07:18 30.11.2020
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
SFP-1GLHLC-T

SFP-1GLHLC-T

SFP module with 1 1000BaseSFP port with LC connector for 30km transmission,-40 to 85С

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
SFP-1GLHLC-T
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε SFP-1GLHLC-T της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

F.A.Q

Ανάλογο

SFP Interface Module with 1x1000Lx, LC Connector, 10km Supported, Extended Operating Temperature -40...+75°C
Τιμή κατόπιν αιτήματος
SFP module with 1 1000BaseSFP port with LC connector for 30km transmission, 0 to 60С
Τιμή κατόπιν αιτήματος
1000Base-SX Single Mode mode SFP module, 1310 nm, -40...+85C
Τιμή κατόπιν αιτήματος

Χρειάζεστε βοήθεια;

Request alternative product

https://inducom.gr/catalog/sfp-1glhlc-t
07:18 30.11.2020