https://inducom.gr/catalog/tn-g6512-8gpoe-wv-t
07:47 20.09.2020
 

+49 511 807 259-0, gr.sales@ipc2u.com
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα
Προτεινόμενα προϊόντα
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Εγγραφή / Σύνδεση
Σύνδεση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Φόρμα εγγραφής
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
E-mail:
Για να ανακτήσετε τον κωδικό πρόσβασης, καταχωρίστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δώσατε κατά την εγγραφή. Μια επιστολή με περισσότερες οδηγίες θα σταλεί στο e-mail σας.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
TN-G6512-8GPoE-WV-T
TN-G6512-8GPoE-WV-T
TN-G6512-8GPoE-WV-T
TN-G6512-8GPoE-WV-T

TN-G6512-8GPoE-WV-T

L2 Managed Ethernet switch, 8 * 10/100/1000BaseT(X) with 802.3at PoE+ and 4 * 10/100/1000 BaseT(X) M12 connectors, power input 24 - 110 VDC, -40 to 70C operation temperature

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Καταχωρήση της παραγγελίας
Καταχωρήση της παραγγελίας
TN-G6512-8GPoE-WV-T
, с НДС Τιμή κατόπιν αιτήματος ()  
Καταχωρήση της παραγγελίας

Περιγραφή προϊόντος

Μπορείτε να αγοράσετε TN-G6512-8GPoE-WV-T της MOXA από τον επίσημο αντιπρόσωπο με την εγγύηση του κατασκευαστή επικοινωνώντας μαζί μας τηλεφωνικά ή μέσω e-mail - gr.sales@ipc2u.com.

Σε περίπτωση τεχνικού ζητήματος ή ερωτήματος, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω gr.sales@ipc2u.com, και η Τεχνική Υποστήριξή μας θα λύσει άμεσα τις απορίες και θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας!

F.A.Q

Προδιαγραφές

Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο
Βαθμός προστασίας πλαισίου:
IP67
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
12
Θύρες 10/100/100 Mbit/s:
12
Τύπος Θύρας 10/100/1000 Mbit/s:
12xM12
Θύρες PoE+ 10/100/1000 Mbit/s:
8
Πρωτόκολλα δικτύου
Ελεγχόμενος:
Ναι, Layer 2
Πρωτόκολλο:
IGMPv1/v2, DHCP Server/Client, DHCP Option 66/67/82, EtherNet/IP, Modbus/TCP, NTP Server/Client, SNTP, SMTP, SNMP Inform, SNMPv1/v2c/v3, GMRP, GVRP, HTTP, HTTPS, LLDP, RARP, RMON, SSH, Syslog, Telnet, RADIUS, QoS, TACACS+, STP/RSTP, SSL, CoS, MSTP, Turbo Ring, Turbo Chain, Turbo Ring with DRC
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.1D-2004 για Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1P για Class of Service, IEEE 802.1Q για VLAN Tagging, IEEE 802.1S για Multiple Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1W για Rapid Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1X για Authentication, IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3ab για 1000BaseT(X), IEEE 802.3ad για Port Trunk with LACP, IEEE 802.3af/at για Power-over-Ethernet, IEEE 802.3x για Flow Control, IEEE 802.11a/b/g για Wireless LAN
IP έκδοση του πρωτοκόλλου:
IPv4, IPv6
Απόδοση του διακόπτη
Ουρές προτεραιότητας ανά θύρα:
4
Μέγιστος Αριθμός VLAN:
256
Εύρος VLAN ID:
1 - 4094
Αριθμός ομάδων IGMP:
256
Τεχνολογίες και λειτουργίες
Υποστηριζόμενες τεχνολογίες:
Dynamic Ring Coupling (DRC)
Βιομηχανικές διεπαφές / πρωτόκολλα
Υποστήριξη EtherNet/IP:
Ναι
Υποστήριξη Modbus TCP:
Ναι
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης σφάλματος, LED δείκτης MSTR/HEAD, LED δείκτης CPLR/TAIL, LED δείκτης 10/100/1000M, LED δείκτης PoE+, PWR1, PWR2
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Στο δίκτυο μέσω Telnet, Μέσω της θύρας της κονσόλας, Διαδικτυακή διασύνδεση, Διεπαφή γραμμής εντολών (CLI), Μέσω προγράμματος Mxconfig
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
16.8 ... 137.5 (24/36/48/72/96/110 VDC)
Κατανάλωση ενέργειας:
139.2 (@ 24V)
Power Budget:
96
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
5.8 (24 VDC)
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC:
16.8 ... 137.5 (24/36/48/72/96/110 VDC)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Αντίστροφη πολικότητα
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 70
Υγρασία:
5 ... 95 (non-condensing)
MTBF:
471356
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
159
Ύψος:
100
Βάθος:
97
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Δονήσεις και Χτυπήματα:
IEC 60068-2-27, IEC 61373
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-31
Ασφάλεια:
IEC 60950-1, UL 61010-2-201
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4, EN 55032
Σιδηρόδρομοι:
EN 50121-4, EN 50155, IEC 60571, EN 45545-2

Με αυτά αγοράζονται συχνά

USB-based auto backup configurator, configuration backup/restoration, firmware upgrade, and log file storage tool with M12 connector for ToughNet series EN50155 managed Ethernet switches, -40 to 75C operating temperature, conformal coating
Τιμή κατόπιν αιτήματος
https://inducom.gr/catalog/tn-g6512-8gpoe-wv-t
07:47 20.09.2020